O nas

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O nas

kolokon

Kim jesteśmy?

Klub Przedsiębiorczości tworzy zgrany zespół kilkunastu osób, których najważniejszym celem jest dostarczanie uczestnikom naszych spotkań konkretnej WARTOŚCI. Dlatego do naszego Klubu zapraszamy tylko ekspertów w swojej dziedzinie i praktyków biznesu, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i konkretnymi umiejętnościami, dzięki którym zwiększysz swoją inteligencję finansową i po prostu zaczniesz zarabiać więcej.

kolko

Nasza Misja

Misją naszych Klubów jest przede wszystkim dostarczanie konkretnej wiedzy nt. biznesu i konkretnych narzędzi, dzięki którym nasi uczestnicy będą zarabiać więcej pieniędzy. Na każde spotkanie zapraszamy ekspertów, którzy w swoich dziedzinach biznesu osiągnęli ponadprzeciętne wyniki i chcą się podzielić z uczestnikami swoim doświadczeniem oraz wiedzą, w jaki sposób skutecznie działać w biznesie. Na spotkaniach poruszamy takie tematy, jak marketing, sprzedaż, wystąpienia publiczne, personal branding, optymalizacja podatkowa, prawo czy mądre i bezpieczne inwestowanie.

Po drugie- tworzenie lokalnych społeczności przedsiębiorców oraz osób, które chcą stać się przedsiębiorcami – poprzez networking na każdych spotkaniach nasi uczestnicy mają okazję się ze sobą poznać, wymienić kontaktami i nawiązać ze sobą współpracę.

Po trzecie- świetna zabawa! Dlatego poza samymi spotkaniami organizujemy również wyjazdy integracyjne w gronie przedsiębiorczych osób, podczas których wypoczywamy i świetnie się bawimy, a przy okazji rozmawiamy o biznesie.

kolko

Dla kogo są Kluby Przedsiębiorczości?

Spotkania adresowane są do wszystkich osób, które chcą rozwijać swoją przedsiębiorczość oraz inteligencję finansową, a także poznawać inne przedsiębiorcze osoby, które osiągnęły sukces w biznesie. W naszych spotkaniach biorą udział zarówno przedsiębiorcy, którzy prowadzą duże firmy, jak i mniejsi przedsiębiorcy, ale także osoby pracujące na etacie i studenci.

Jeśli jesteś osobą, która chce zwiększać swoją inteligencję finansową, poznawać ludzi, którzy osiągnęli sukces w biznesie oraz lubisz spędzać czas w gronie ambitnych osób… to nasz Klub jest dla Ciebie!

POZNAJ

Nasz zespół

KONTAKT

Masz pytania, skontaktuj się!

Zadaj nam pytanie

Zarząd klubu

jacek

Jacek Szwed

Prezes Zarządu, Współzałożyciel Klubów Przedsiębiorczości.

adamp

Adam Przemyk

Wiceprezes Zarządu, Współzałożyciel Klubów Przedsiębiorczości.

Skontaktuj się z nami!

tomasz bielusiak

Tomasz Bielusiak

dariusz-dziuba

Dariusz Dziuba

Siedziba firmy:

  • Klub Przedsiębiorczości Sp.z o.o. 54-440 Wrocław
    NIP: 6342890750
    REGON: 36680590600000