VI Spotkanie Pomorskiego Klubu Przedsiębiorczości – Klub Przedsiębiorczości
VI Spotkanie Pomorskiego Klubu Przedsiębiorczości

VI Spotkanie Pomorskiego Klubu Przedsiębiorczości

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Ładowanie Wydarzenia

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

✅NAUCZYSZ SIĘ, jak przygotować wystąpienie publiczne, które zapadnie słuchaczom na długo w pamięci i sprawić, aby stres Cię motywował, a nie paraliżował. Opowie o tym Dawid Świstek, profesjonalny mówca i trener biznesowych wystąpień publicznych.

✅DOWIESZ SIĘ, jaki potencjał drzemie w inwestycjach w nieruchomości gruntowe. Swoją historię opowie Tomasz Trembicki, profesjonalny inwestor w grunty, który inwestowanie rozpoczął w 2005 roku, a obecnie zarządza jedną z największych w Polsce firm w sektorze nieruchomości gruntowych, wycenianą na kilkaset milionów złotych.

✅POZNASZ innych przedsiębiorczych ludzi z Twojego regionu. Jeśli szukasz partnerów do współpracy, masz jakiś ciekawy produkt lub też po prostu chcesz poznać ciekawych, ambitnych ludzi – będziesz miał/a ku temu okazję, ponieważ networking jest również ważną częścią naszego wydarzenia.

DOWIESZ SIĘ, jak możesz stać się częścią społeczności Klubu Przedsiębiorczości, dzięki której aktywnie pomożemy Ci w dotarciu do nowych klientów na Twoje produkty czy usługi.

zobacz

Zaproszenie

Dowiedz się więcej

AGENDA SPOTKANIA

25 października, godz. 18:00-22:00, hotel „Stary Browar” w Kościerzynie.

godz. 17:00-18:00 REJESTRACJA UCZESTNIKÓW.

Moduł 1 (godz. 18:00- 18:15)
💡CZYM JEST KLUB PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I JAK TY MOŻESZ NA TYM ZYSKAĆ? 

Poprowadzi: Tomasz Bielusiak, dyrektor handlowy Klubu Przedsiębiorczości.

Dowiesz się, jaka jest misja naszego Klubu, co już udało nam się osiągnąć i co Ty możesz zyskać, biorąc udział w naszych spotkaniach.

Moduł 2 (godz. 18:15-19:45)
💡INWESTOWANIE W ZIEMIĘ. CZY TO SIĘ OPŁACA? MOJA DROGA DO OSIĄGNIĘCIA WOLNOŚCI FINANSOWEJ.

Poprowadzi: Tomasz Trembicki. Przedsiębiorca i inwestor w nieruchomości z ponad 10 letnim doświadczeniem. Jego spółki wyceniane są obecnie na około 300 milionów złotych.

W trakcie wystąpienia poznasz moją historię. Jak to się stało, że zacząłem inwestować w nieruchomości? Dlaczego akurat w grunty, a nie w mieszkania? Opowiem o pierwszej, dość przypadkowej transakcji i o kolejnych, coraz większych, które w pewnym momencie stały się moim sposobem na życie. Dowiesz się, w jakie grunty najlepiej inwestować i jak duże są tutaj pieniądze, jeśli ma się w tym obszarze odpowiednią wiedzę. Pokażę Ci, w jaki sposób Ty również możesz zacząć zarabiać na gruntach i jak ogromny jest tutaj potencjał.

19:45-20:15 PRZERWA KAWOWO-NETWORKINGOWA

Moduł 3 (godz. 20:15- 21:30)
💡JAK WYKORZYSTAĆ NARZĘDZIA MÓWCY W ROZWOJU SWOJEGO BIZNESU?

Poprowadzi: Dawid Świstek. Profesjonalny trener biznesowych wystąpień publicznych i mówca motywacyjny, twórca marki DS Academy.

Współczesny świat wymaga od sprzedawców, przedstawicieli i dyrektorów coraz to nowszych, bardziej innowacyjnych rozwiązań, które zwiększą skuteczność ich działań. Często, szukając skomplikowanych rozwiązań w postaci zaawansowanych metod marketingu, pozyskania klienta czy  nowoczesnych technik sprzedaży zapominamy o tym, że najskuteczniejszym narzędziem budowania relacji jesteśmy MY SAMI. To nasze umiejętności komunikacji, odpowiedniego podejścia i budowania raportu z drugim człowiekiem powodują, że klient zaczyna nam ufać i jest skłonny zostać naszym partnerem biznesowym na lata.

Najlepszą metodą przekonania klienta do naszego projektu jest skuteczna prezentacja. Kiedy stajemy na scenie, automatycznie przypisywane są nam cechy silnego lidera i osoby wiarygodnej, która posiada autorytet. Przemawiając, możemy stworzyć wielką wizję, która uruchomi pozytywne emocje potrzebne do podjęcia decyzji.

Podczas mojego wystąpienia przedstawię Ci 7 konkretnych narzędzi, które zwiększą Twoją prezentacyjną skuteczność oraz sprawią, że zostaniesz zapamiętany na długo!

Moduł 4 (godz. 21:30- 21:45)

💡JAK STAĆ SIĘ CZĘŚCIĄ NASZEJ SPOŁECZNOŚCI I MIEĆ MOŻLIWOŚĆ PROMOWAĆ W KLUBIE SWOJE PRODUKTY/USŁUGI?

Poprowadzi: Tomasz Bielusiak, dyrektor handlowy Klubu Przedsiębiorczości.

Dowiesz się, jak możesz stać się naszym Klubowiczem, dzięki czemu aktywnie pomożemy Ci w promocji Twojej marki i w zdobyciu nowych klientów na Twoje produkty czy usługi.

Szczegóły

Data:
Październik 25
Czas:
18:00 - 22:00

poznaj naszych ekspertów

Nasi prelegenci

Zapisz się

Bilet na VI Spotkanie Pomorskiego Klubu Przedsiębiorczości

Bilet obejmuje: ↝Udział w dwóch półtoragodzinnych wykładach naszych Ekspertów, ↝30 minutowy networking, ↝Dostęp do kawy, herbaty, wody, ciasteczek ↝Dostęp do prezentacji PDF po zakończeniu spotkania.

97

Please fill in all required fields

Adres wydarzenia:
Stary Browar Kościerzyna
Słodowa 3
Kościerzyna, hotel Stary Browar***, 83-400 Polska
+ Google Map

Bądź na bieżąco

newsletter

Kup bilet na wydarzenie