IX Spotkanie Dolnośląskiego Klubu Przedsiębiorczości – Klub Przedsiębiorczości
IX Spotkanie Dolnośląskiego Klubu Przedsiębiorczości

IX Spotkanie Dolnośląskiego Klubu Przedsiębiorczości

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Ładowanie Wydarzenia

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

✅DOWIESZ SIĘ, jak pozyskiwać nowych klientów i partnerów do biznesu poprzez skuteczny networking. Opowie o tym Damian Przybyło, prezes jednej z największych organizacji networkingowych w Polsce, który przez ostatnie 3 lata połączył ze sobą tysiące przedsiębiorców z całego kraju.

✅PRZEKONASZ SIĘ, że najważniejszym elementem w skutecznej sprzedaży… jesteś Ty sam! Poznasz 7 narzędzi skutecznego mówcy, dzięki którym zaczniesz wywierać większy wpływ na swoich odbiorców i łatwiej przekonasz ich do swojego pomysłu/produktu.

✅POZNASZ innych przedsiębiorczych ludzi z Twojego regionu. Jeśli szukasz partnerów do współpracy, masz jakiś ciekawy produkt lub też po prostu chcesz poznać ciekawych, ambitnych ludzi – będziesz miał/a ku temu okazję, ponieważ networking jest również ważną częścią naszego wydarzenia.

USŁYSZYSZ, jak możesz stać się częścią społeczności Klubu Przedsiębiorczości, dzięki której aktywnie pomożemy Ci w dotarciu do nowych klientów na Twoje produkty czy usługi.

zobacz

Zaproszenie

Dowiedz się więcej

AGENDA SPOTKANIA

18 października, godz. 18:00-22:00, Klub One Love, ul. Ofiar Oświęcimskich 36.

godz. 17:00-18:00 REJESTRACJA UCZESTNIKÓW.

Moduł 1 (godz. 18:00- 18:15)
💡CZYM JEST KLUB PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I JAK TY MOŻESZ NA TYM ZYSKAĆ? 

Poprowadzi: Tomasz Bielusiak, dyrektor handlowy Klubu Przedsiębiorczości.

Dowiesz się, jaka jest misja naszego Klubu, co już udało nam się osiągnąć i co Ty możesz zyskać, biorąc udział w naszych spotkaniach.

Moduł 2 (godz. 18:15- 19:45)
💡JAK WYKORZYSTAĆ NARZĘDZIA MÓWCY W ROZWOJU SWOJEGO BIZNESU?

Poprowadzi: Dawid Świstek. Profesjonalny trener biznesowych wystąpień publicznych i mówca motywacyjny, twórca marki DS Academy.

Współczesny świat wymaga od sprzedawców, przedstawicieli i dyrektorów coraz to nowszych, bardziej innowacyjnych rozwiązań, które zwiększą skuteczność ich działań. Często, szukając skomplikowanych rozwiązań w postaci zaawansowanych metod marketingu, pozyskania klienta czy nowoczesnych technik sprzedaży zapominamy o tym, że najskuteczniejszym narzędziem budowania relacji jesteśmy MY SAMI. To nasze umiejętności komunikacji, odpowiedniego podejścia i budowania raportu z drugim człowiekiem powodują, że klient zaczyna nam ufać i jest skłonny zostać naszym partnerem biznesowym na lata.

Najlepszą metodą przekonania klienta do naszego projektu jest skuteczna prezentacja. Kiedy stajemy na scenie, automatycznie przypisywane są nam cechy silnego lidera i osoby wiarygodnej, która posiada autorytet. Przemawiając, możemy stworzyć wielką wizję, która uruchomi pozytywne emocje potrzebne do podjęcia decyzji.

Podczas mojego wystąpienia przedstawię Ci 7 konkretnych narzędzi, które zwiększą Twoją prezentacyjną skuteczność oraz sprawią, że zostaniesz zapamiętany na długo! godz.

godz. 19:45-20:15 PRZERWA KAWOWO-NETWORKINGOWA

Moduł 3 (godz. 20:15- 21:30)
💡W JAKI SPOSÓB NAWIĄZYWAĆ RELACJE BIZNESOWE, ABY TWÓJ BIZNES WYSTRZELIŁ W GÓRĘ?

Poprowadzi: Damian Przybyło. Prezes „WFS – Współpraca Fundamentem Sukcesu”, jednej z największych w Polsce organizacji networkingowych, która organizuje śniadania biznesowe dla przedsiębiorców w 11 miastach.

Podczas tego wystąpienia dowiesz się, jak profesjonalnie nawiązywać relacje biznesowe i jak skuteczny networking może pomóc Ci rozwinąć Twój biznes na o wiele większą skalę.

Moduł 4 (godz. 21:30- 21:45)
💡JAK STAĆ SIĘ CZĘŚCIĄ NASZEJ SPOŁECZNOŚCI I MIEĆ MOŻLIWOŚĆ PROMOWAĆ W KLUBIE SWOJE PRODUKTY/USŁUGI?

Poprowadzi: Tomasz Bielusiak, dyrektor handlowy Klubu Przedsiębiorczości.

Dowiesz się, jak możesz stać się naszym Klubowiczem, dzięki czemu aktywnie pomożemy Ci w promocji Twojej marki i w zdobyciu nowych klientów na Twoje produkty czy usługi.

Szczegóły

Data:
Październik 18
Czas:
18:00 - 22:00

poznaj naszych ekspertów

Nasi prelegenci

Adres wydarzenia:
Wrocław
Ofiar Oświęcimskich 36
Wrocław, Klub One Love, Polska
+ Google Map

Bądź na bieżąco

newsletter

Kup bilet na wydarzenie