O nas

Dowiedz się więcej

O nas

1. Kim jesteśmy

Stanowimy zgrany zespół‚ osób, których najważniejszym celem jest dostarczanie naszym Klubowiczom konkretnej WARTOŚCI. Robimy to poprzez organizację spotkań, podczas których zwiększysz swoją  inteligencję finansową oraz poznasz konkretne narzędzia, dzięki którym możesz zarabiać pieniądze. Naszym celem jest pomóc Ci osiągnąć finansową niezależność.

 

Serdecznie zapraszamy do Klubu Przedsiębiorczości- poznasz tutaj mnóstwo innych przedsiębiorczych osób, z którymi nawiążesz wartościowe relacje, a ponadto otrzymasz mnóstwo cennej wiedzy z zakresu finansów, inwestowania, sprzedaży i marketingu.

2. Nasza Misja

Misją naszych Klubów jest po pierwsze tworzenie lokalnych społeczności przedsiębiorców oraz osób, które chcą stać się przedsiębiorcami – poprzez networking na każdych spotkaniach nasi uczestnicy mają okazję się ze sobą poznać, wymienić kontaktami i nawiązać ze sobą współpracę.

 

Po drugie- edukacja finansowa. W naszym kraju właściwie na żadnym poziomie edukacji szkolnej nie jest przekazywana wiedza nt. finansów, dlatego staramy się edukować w tym zakresie i poszerzać finansową inteligencję naszych członków. Pomaga nam w tym gra Cashflow, w którą gramy na większości naszych spotkań. Jest to gra edukacyjna, który uczy kontroli nad swoimi finansami, mądrego inwestowania oraz tworzenia dochodów pasywnych, które prowadzą do finansowej wolności. Gra jest symulacją prawdziwego życia i rozwija finansowy IQ.

 

Po trzecie- dostarczanie konkretnej wiedzy nt. biznesu i konkretnych narzędzi, dzięki którym nasi uczestnicy mogą zarabiać pieniądze i mądrze je inwestować. Na każde spotkanie zapraszamy ekspertów, którzy w swoich dziedzinach biznesu osiągnęli ponadprzeciętne wyniki i chcą się dzielić z uczestnikami swoim doświadczeniem oraz wiedzą, w jaki sposób skutecznie działać w biznesie. Na spotkaniach poruszamy takie tematy jak np. inwestowanie w nieruchomości, inwestowanie na rynkach kapitałowych, jak skutecznie prowadzić firmę, jak skutecznie sprzedawać, jak budować zespoły sprzedażowe.

3. Dla kogo są Kluby Przedsiębiorczości?

Spotkania adresowane są do wszystkich osób, które chcą rozwijać swoją przedsiębiorczość oraz inteligencję finansową, a także poznawać inne przedsiębiorcze osoby, które osiągnęły sukces w biznesie. W naszych spotkaniach biorą udział zarówno przedsiębiorcy, którzy prowadzą duże firmy, jak i mniejsi przedsiębiorcy, ale także osoby pracujące na etacie i studenci.

 

Jeśli jesteś osobą, która chce powiększać swoją inteligencję finansową, poznawać ludzi, którzy osiągnęli sukces w biznesie i lubisz spędzać czas w gronie ambitnych osób, to to miejsce jest dla Ciebie!

poznaj

Nasz zespół


Notice: Trying to get property of non-object in /home/cryptofractal/public_html/klubyprzedsiebiorczosci/wp-content/themes/kif/page-about.php on line 62

Notice: Trying to get property of non-object in /home/cryptofractal/public_html/klubyprzedsiebiorczosci/wp-content/themes/kif/page-about.php on line 62

Notice: Trying to get property of non-object in /home/cryptofractal/public_html/klubyprzedsiebiorczosci/wp-content/themes/kif/page-about.php on line 62

Bądź na bieżąco

newsletter

Kup bilet na wydarzenie