Kamil Patryka – Klub Przedsiębiorczości
Kamil Patryka

Kamil Patryka

Kamil Patryka

Ekspert Klubu Przedsiębiorczości ds. inwestowania na rynkach kapitałowych. Profesjonalny trader i praktyk inwestowania na rynkach kapitałowych z wieloletnim doświadczeniem, które zdobył pracując przez wiele lat w jednym z zagranicznych banków.

Członek EFFP (Europejskiej Federacji Doradców Finansowych). Autor wielu edukacyjnych programów i szkoleń finansowo – inwestycyjnych. W momencie pojawienia się możliwości inwestowania na rynkach finansowych zdobył praktyczną wiedzę wynikającą z połączenia najskuteczniejszych metod i strategii inwestycyjnych.

Wiedza ta łączy podążanie za długoterminowym trendem przy wykorzystaniu sygnałów płynących z wykresu w postaci geometrii rynku, formacji świecowych, a także fal Elliota, aby osiągać jak największy zysk przy jak najmniejszym ryzyku utraty kapitału.

Zakres merytoryczny prowadzonych zajęć przedstawia w prosty, metaforyczny i obrazowy sposób, aby przekazywana wiedza brzmiała zrozumiale i można było uchwycić sens nawet najbardziej skomplikowanych pojęć finansowo – inwestycyjnych.

Bądź na bieżąco

newsletter

Kup bilet na wydarzenie