VIII Spotkanie Dolnośląskiego Klubu Przedsiębiorczości – Klub Przedsiębiorczości
VIII Spotkanie Dolnośląskiego Klubu Przedsiębiorczości

VIII Spotkanie Dolnośląskiego Klubu Przedsiębiorczości

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Ładowanie Wydarzenia

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

DOWIESZ SIĘ, która forma prawna firmy będzie najlepsza w Twoim przypadku. Spółka z o.o. , jawna czy komandytowa? A może jednoosobowa działalność gospodarcza? Każda ma swoje wady i zalety, a właściwy wybór zależny jest od branży oraz charakteru prowadzonej działalności. Opowie o tym Łukasz Surma, prawnik oraz właściciel firmy „Akademia Księgowości”.

USŁYSZYSZ, jak mądrze i bezpiecznie zacząć inwestować w nieruchomości. Jak możesz stać się właścicielem nieruchomości (o wartości 120-150 tys. zł) już od… 300 zł miesięcznie (nie biorąc kredytu w banku!) ? Czy to w ogóle możliwe? Tak! A opowie o tym Marek Klamut, profesjonalny inwestor z ponad 20 letnim doświadczeniem w biznesie.

DOWIESZ SIĘ, jak możesz mieć swój własny apartament z jacuzzi w jednym z luksusowych hoteli na Mazurach. Dowiesz się, jakie są warunki inwestycji oraz poznasz gwarantowaną stopę zwrotu, zapisaną w umowie.

✅POZNASZ innych przedsiębiorczych ludzi z Twojego regionu. Jeśli szukasz partnerów do współpracy, masz jakiś ciekawy produkt lub też po prostu chcesz poznać ciekawych, ambitnych ludzi – będziesz miał/a ku temu okazję, ponieważ networking jest również ważną częścią naszego wydarzenia.

USŁYSZYSZ, jak możesz stać się częścią społeczności Klubu Przedsiębiorczości, dzięki której aktywnie pomożemy Ci w dotarciu do nowych klientów na Twoje produkty czy usługi.

zobacz

Zaproszenie

Dowiedz się więcej

AGENDA SPOTKANIA

29 maja, godz. 18:00-22:00.

godz. 17:00-18:00 REJESTRACJA UCZESTNIKÓW.

Moduł 1 (godz. 18:00- 18:15)
💡CZYM JEST KLUB PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I JAK TY MOŻESZ NA TYM ZYSKAĆ? 

Poprowadzi: Adam Przemyk, Współtwórca Klubu Przedsiębiorczości.

Dowiesz się, jaka jest misja naszego Klubu, co już udało nam się osiągnąć i co Ty możesz zyskać, biorąc udział w naszych spotkaniach.

Moduł 2 (godz. 18:15-19:45)

💡STRATEGIA GENEROWANIA BOGACTWA. INWESTOWANIE W NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWE.

Prowadzący: Marek Klamut. Profesjonalny inwestor i przedsiębiorca z ponad 20-letnim doświadczeniem w biznesie. Współwłaściciel firmy TREENEO, która w ciągu 6 ostatnich lat wygenerowała sprzedaż w wysokości ponad 150 mln złotych.

Podczas tego wystąpienia dowiesz się, jak możesz bezpiecznie rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem w nieruchomości i nabyć atrakcyjną nieruchomość gruntową na Warmii i Mazurach o wartości 120-1250 tys. zł już od… 300 zł miesięcznie (bez udziału banku)!

Usłyszysz także na jakich warunkach możesz zainwestować w apartament z jacuzzi w jednym z luksusowych hoteli na Mazurach. Będzie to premierowa oferta, która zawiera gwarantowaną stopę zwrotu z inwestycji oraz możliwość korzystania z apartamentu na własny użytek przez 30 dni w skali roku!

19:45 – 20:15 PRZERWA KAWOWO-NETWORKINGOWA

Moduł 3 (godz. 20:15- 21:30)
💡NAJLEPSZA FORMA PRAWNA TWOJEJ FIRMY. KTÓRĄ WYBRAĆ?

Poprowadzi: Łukasz Surma. Prawnik, ekspert ds. optymalizacji podatkowej, właściciel Akademii Księgowości, biura rachunkowego działającego na terenie Wrocławia.

W trakcie wystąpienia dowiesz się, którą formę prawną prowadzonej działalności najlepiej wybrać- w zależności od charakteru Twojego biznesu. Poznasz różne niuanse, związane z kwestiami podatkowymi w przypadku prowadzenia zarówno spółek, jak i działalności gospodarczej.

Moduł 4 (godz. 21:30- 21:45)
💡JAK STAĆ SIĘ CZĘŚCIĄ NASZEJ SPOŁECZNOŚCI I MIEĆ MOŻLIWOŚĆ PROMOWAĆ W KLUBIE SWOJE PRODUKTY/USŁUGI?

Poprowadzi: Adam Przemyk, Współtwórca Klubu Przedsiębiorczości.

Dowiesz się, jak możesz stać się naszym Klubowiczem, dzięki czemu aktywnie pomożemy Ci w promocji Twojej marki i w zdobyciu nowych klientów na Twoje produkty czy usługi.

Szczegóły

Data:
Maj 29
Czas:
18:00 - 22:00

poznaj naszych ekspertów

Nasi prelegenci

Adres wydarzenia:
Wrocław, hotel IBIS Styles***
Plac Konstytucji 3 Maja 3
Wrocław, hotel IBIS Styles***, 50-083 Polska
+ Google Map

Bądź na bieżąco

newsletter

Kup bilet na wydarzenie