VI Spotkanie Bytowskiego Klubu Przedsiębiorczości

VI Spotkanie Bytowskiego Klubu Przedsiębiorczości

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Ładowanie Wydarzenia

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

DOWIESZ SIĘ, jakie zmiany czekają nas po wejściu nowej ustawy o ochronie danych osobowych RODO. Jak prawidłowo interpretować nowe przepisy i jakie zmiany musisz wprowadzić w swojej firmie, aby uniknąć kar? Opowie o tym Hanna Zarzycka, prawnik i ekspert w zakresie ochrony danych osobowych.

POZNASZ Katarzynę Górecką, prezes Kancelarii Odszkodowawczej Kompensja. Usłyszysz jej historię, a także praktyczne informacje na temat odszkodowań – co musisz wiedzieć, aby w sytuacji wypadku nie dać się oszukać ubezpieczycielowi (poznasz najczęściej stosowane przez nich „triki”) i uzyskać najwyższe możliwe odszkodowanie.

DOWIESZ SIĘ, która forma prawna firmy będzie najlepsza w Twoim przypadku. Spółka z o.o. , jawna czy komandytowa? A może jednoosobowa działalność gospodarcza? Każda ma swoje wady i zalety, a właściwy wybór zależny jest od branży oraz charakteru prowadzonej działalności. Opowie o tym Wojciech Jażdżewski, właściciel biura rachunkowego „Bytowskie Centrum Biznesu”.

✅POZNASZ innych przedsiębiorczych ludzi z Twojego regionu. Jeśli szukasz partnerów do współpracy, masz jakiś ciekawy produkt lub też po prostu chcesz poznać ciekawych, ambitnych ludzi – będziesz miał/a ku temu okazję, ponieważ networking jest również ważną częścią naszego wydarzenia.

USŁYSZYSZ, jak możesz stać się częścią społeczności Klubu Przedsiębiorczości, dzięki której aktywnie pomożemy Ci w dotarciu do nowych klientów na Twoje produkty czy usługi.

zobacz

Zaproszenie

Dowiedz się więcej

AGENDA SPOTKANIA

9 maja, godz. 18:00-22:00.

godz. 17:00-18:00 REJESTRACJA UCZESTNIKÓW.

Moduł 1 (godz. 18:00- 18:15)
💡CZYM JEST KLUB PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I JAK TY MOŻESZ NA TYM ZYSKAĆ? 

Poprowadzi: Mateusz Leśnik, Dyrektor Handlowy Klubu Przedsiębiorczości.

Dowiesz się, jaka jest misja naszego Klubu, co już udało nam się osiągnąć i co Ty możesz zyskać, biorąc udział w naszych spotkaniach.

Moduł 2 (godz. 18:15-19:00)
💡WSZYSTKO, CO MUSISZ WIEDZIEĆ ODSZKODOWANIACH. JAK NIE DAĆ SIĘ OSZUKAĆ UBEZPIECZYCIELOM?

Prowadzący: Katarzyna Górecka. Prezes Kancelarii Odszkodowawczej Kompensja (http://kompensja.pl) , która specjalizuje się w uzyskiwaniu najwyższych możliwych odszkodowań z wypadków komunikacyjnych.

Podczas wystąpienia Katarzyna opowie o swoich początkach. Usłyszysz, w jaki sposób zaczynała swoją drogę biznesową i jak doszła do miejsca, w którym jest dzisiaj. Opowie również o tym, co warto wiedzieć na temat odszkodowań – co robić w sytuacji wypadku i jakie triki stosują towarzystwa ubezpieczeniowe, aby wypłacić najniższe możliwe odszkodowanie.

Moduł 3 (godz. 19:00- 19:45)
💡RODO- JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZMIANY USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH I WDROZYĆ PRAWIDŁOWO NOWE REGULACJE?

Poprowadzi: Hanna Zarzycka. Prawnik, która specjalizuje się w zakresie przepisów związanych z ochroną danych osobowych.

Podczas wystąpienia dowiesz się m.in. jak prawidłowo zinterpretować nowe przepisy w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych oraz jakie zmiany muszą wprowadzić przedsiębiorcy, którzy gromadzą dane osobowe swoich klientów.

19:45-20:!5 PRZERWA KAWOWO-NETWORKINGOWA

Moduł 4 (godz. 20:15- 21:30)
💡NAJLEPSZA FORMA PRAWNA TWOJEJ FIRMY. KTÓRĄ WYBRAĆ?

Poprowadzi: Wojciech Jażdżewski, właściciel biura rachunkowego „Bytowskie Centrum Biznesu”.

W trakcie wystąpienia dowiesz się, którą formę prawną prowadzonej działalności najlepiej wybrać- w zależności od charakteru Twojego biznesu. Poznasz różne niuanse, związane z kwestiami podatkowymi w przypadku prowadzenia zarówno spółek, jak i działalności gospodarczej.

Moduł 4 (godz. 21:30- 21:45)
💡JAK STAĆ SIĘ CZĘŚCIĄ NASZEJ SPOŁECZNOŚCI I MIEĆ MOŻLIWOŚĆ PROMOWAĆ W KLUBIE SWOJE PRODUKTY/USŁUGI?

Prowadzący: Mateusz Leśnik. Dyrektor Handlowy Klubu Przedsiębiorczości.

Dowiesz się, jak możesz stać się naszym Klubowiczem, dzięki czemu aktywnie pomożemy Ci w promocji Twojej marki i w zdobyciu nowych klientów na Twoje produkty czy usługi.

Szczegóły

Data:
Maj 9
Czas:
18:00 - 22:00

poznaj naszych ekspertów

Nasi prelegenci

Adres wydarzenia:
Bytów
Zamkowa 2
Zamek w Bytowie, 77-100 Polska
+ Google Map

Bądź na bieżąco

newsletter

Kup bilet na wydarzenie