VI Spotkanie Bytowskiego Klubu Przedsiębiorczości – Klub Przedsiębiorczości
VI Spotkanie Bytowskiego Klubu Przedsiębiorczości

VI Spotkanie Bytowskiego Klubu Przedsiębiorczości

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Ładowanie Wydarzenia

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

DOWIESZ SIĘ, jakie zmiany czekają nas po wejściu nowej ustawy o ochronie danych osobowych RODO. Jak prawidłowo interpretować nowe przepisy i jakie zmiany musisz wprowadzić w swojej firmie, aby uniknąć kar? Opowie o tym Hanna Zarzycka, prawnik i ekspert w zakresie ochrony danych osobowych.

POZNASZ Katarzynę Górecką, prezes Kancelarii Odszkodowawczej Kompensja. Usłyszysz jej historię, a także praktyczne informacje na temat odszkodowań – co musisz wiedzieć, aby w sytuacji wypadku nie dać się oszukać ubezpieczycielowi (poznasz najczęściej stosowane przez nich „triki”) i uzyskać najwyższe możliwe odszkodowanie.

DOWIESZ SIĘ, która forma prawna firmy będzie najlepsza w Twoim przypadku. Spółka z o.o. , jawna czy komandytowa? A może jednoosobowa działalność gospodarcza? Każda ma swoje wady i zalety, a właściwy wybór zależny jest od branży oraz charakteru prowadzonej działalności. Opowie o tym Wojciech Jażdżewski, właściciel biura rachunkowego „Bytowskie Centrum Biznesu”.

✅POZNASZ innych przedsiębiorczych ludzi z Twojego regionu. Jeśli szukasz partnerów do współpracy, masz jakiś ciekawy produkt lub też po prostu chcesz poznać ciekawych, ambitnych ludzi – będziesz miał/a ku temu okazję, ponieważ networking jest również ważną częścią naszego wydarzenia.

USŁYSZYSZ, jak możesz stać się częścią społeczności Klubu Przedsiębiorczości, dzięki której aktywnie pomożemy Ci w dotarciu do nowych klientów na Twoje produkty czy usługi.

zobacz

Zaproszenie

Dowiedz się więcej

AGENDA SPOTKANIA

9 maja, godz. 18:00-22:00.

godz. 17:00-18:00 REJESTRACJA UCZESTNIKÓW.

Moduł 1 (godz. 18:00- 18:15)
💡CZYM JEST KLUB PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I JAK TY MOŻESZ NA TYM ZYSKAĆ? 

Poprowadzi: Mateusz Leśnik, Dyrektor Handlowy Klubu Przedsiębiorczości.

Dowiesz się, jaka jest misja naszego Klubu, co już udało nam się osiągnąć i co Ty możesz zyskać, biorąc udział w naszych spotkaniach.

Moduł 2 (godz. 18:15-19:00)
💡WSZYSTKO, CO MUSISZ WIEDZIEĆ ODSZKODOWANIACH. JAK NIE DAĆ SIĘ OSZUKAĆ UBEZPIECZYCIELOM?

Prowadzący: Katarzyna Górecka. Prezes Kancelarii Odszkodowawczej Kompensja (http://kompensja.pl) , która specjalizuje się w uzyskiwaniu najwyższych możliwych odszkodowań z wypadków komunikacyjnych.

Podczas wystąpienia Katarzyna opowie o swoich początkach. Usłyszysz, w jaki sposób zaczynała swoją drogę biznesową i jak doszła do miejsca, w którym jest dzisiaj. Opowie również o tym, co warto wiedzieć na temat odszkodowań – co robić w sytuacji wypadku i jakie triki stosują towarzystwa ubezpieczeniowe, aby wypłacić najniższe możliwe odszkodowanie.

Moduł 3 (godz. 19:00- 19:45)
💡RODO- JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZMIANY USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH I WDROZYĆ PRAWIDŁOWO NOWE REGULACJE?

Poprowadzi: Hanna Zarzycka. Prawnik, która specjalizuje się w zakresie przepisów związanych z ochroną danych osobowych.

Podczas wystąpienia dowiesz się m.in. jak prawidłowo zinterpretować nowe przepisy w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych oraz jakie zmiany muszą wprowadzić przedsiębiorcy, którzy gromadzą dane osobowe swoich klientów.

19:45-20:!5 PRZERWA KAWOWO-NETWORKINGOWA

Moduł 4 (godz. 20:15- 21:30)
💡NAJLEPSZA FORMA PRAWNA TWOJEJ FIRMY. KTÓRĄ WYBRAĆ?

Poprowadzi: Wojciech Jażdżewski, właściciel biura rachunkowego „Bytowskie Centrum Biznesu”.

W trakcie wystąpienia dowiesz się, którą formę prawną prowadzonej działalności najlepiej wybrać- w zależności od charakteru Twojego biznesu. Poznasz różne niuanse, związane z kwestiami podatkowymi w przypadku prowadzenia zarówno spółek, jak i działalności gospodarczej.

Moduł 4 (godz. 21:30- 21:45)
💡JAK STAĆ SIĘ CZĘŚCIĄ NASZEJ SPOŁECZNOŚCI I MIEĆ MOŻLIWOŚĆ PROMOWAĆ W KLUBIE SWOJE PRODUKTY/USŁUGI?

Prowadzący: Mateusz Leśnik. Dyrektor Handlowy Klubu Przedsiębiorczości.

Dowiesz się, jak możesz stać się naszym Klubowiczem, dzięki czemu aktywnie pomożemy Ci w promocji Twojej marki i w zdobyciu nowych klientów na Twoje produkty czy usługi.

Szczegóły

Data:
Maj 9
Czas:
18:00 - 22:00

poznaj naszych ekspertów

Nasi prelegenci

Adres wydarzenia:
Bytów
Zamkowa 2
Zamek w Bytowie, 77-100 Polska
+ Google Map

Bądź na bieżąco

newsletter

Kup bilet na wydarzenie