IX Spotkanie Warszawskiego Klubu Przedsiębiorczości – Klub Przedsiębiorczości
IX Spotkanie Warszawskiego Klubu Przedsiębiorczości

IX Spotkanie Warszawskiego Klubu Przedsiębiorczości

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Ładowanie Wydarzenia

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

DOWIESZ SIĘ, która forma prawna firmy będzie najlepsza w Twoim przypadku. Spółka z o.o. , jawna czy komandytowa? A może jednoosobowa działalność gospodarcza? Każda ma swoje wady i zalety, a właściwy wybór zależny jest od branży oraz charakteru prowadzonej działalności. Opowie o tym Łukasz Surma, prawnik, doradca podatkowy oraz właściciel firmy „Akademia Księgowości”.

PRZEKONASZ SIĘ, że najważniejszym czynnikiem w skutecznej sprzedaży… jesteś TY sam.  Poznasz 7 narzędzi skutecznego mówcy, dzięki którym zaczniesz wywierać większy wpływ na swoich odbiorców i łatwiej przekonasz ich do swojego pomysłu/produktu.

✅POZNASZ innych przedsiębiorczych ludzi z Twojego regionu. Jeśli szukasz partnerów do współpracy, masz jakiś ciekawy produkt lub też po prostu chcesz poznać ciekawych, ambitnych ludzi – będziesz miał/a ku temu okazję, ponieważ networking jest również ważną częścią naszego wydarzenia.

USŁYSZYSZ, jak możesz stać się częścią społeczności Klubu Przedsiębiorczości, dzięki której aktywnie pomożemy Ci w dotarciu do nowych klientów na Twoje produkty czy usługi.

zobacz

Zaproszenie

Dowiedz się więcej

AGENDA SPOTKANIA

17 maja, godz. 18:00-22:00.

godz. 17:00-18:00 REJESTRACJA UCZESTNIKÓW.

Moduł 1 (godz. 18:00- 18:15)
💡CZYM JEST KLUB PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I JAK TY MOŻESZ NA TYM ZYSKAĆ? 

Poprowadzi: Mateusz Leśnik, Dyrektor Handlowy Klubu Przedsiębiorczości.

Dowiesz się, jaka jest misja naszego Klubu, co już udało nam się osiągnąć i co Ty możesz zyskać, biorąc udział w naszych spotkaniach.

Moduł 2 (godz. 18:15- 19:30)
💡NAJLEPSZA FORMA PRAWNA TWOJEJ FIRMY. KTÓRĄ WYBRAĆ?

Poprowadzi: Łukasz Surma. Prawnik, ekspert ds. optymalizacji podatkowej, właściciel Akademii Księgowości, biura rachunkowego działającego na terenie Wrocławia.

W trakcie wystąpienia dowiesz się, którą formę prawną prowadzonej działalności najlepiej wybrać- w zależności od charakteru Twojego biznesu. Poznasz różne niuanse, związane z kwestiami podatkowymi w przypadku prowadzenia zarówno spółek, jak i działalności gospodarczej.

godz. 19:30-20:00 PRZERWA KAWOWO-NETWORKINGOWA

Moduł 3 (godz. 20:00- 21:15)
💡JAK WYKORZYSTAĆ NARZĘDZIA MÓWCY W ROZWOJU SWOJEGO BIZNESU?

Poprowadzi: Dawid Świstek. Profesjonalny trener biznesowych wystąpień publicznych i mówca motywacyjny, twórca marki DS Academy.

Współczesny świat wymaga od sprzedawców, przedstawicieli i dyrektorów coraz to nowszych, bardziej innowacyjnych rozwiązań, które zwiększą skuteczność ich działań. Często, szukając skomplikowanych rozwiązań w postaci zaawansowanych metod marketingu, pozyskania klienta czy  nowoczesnych technik sprzedaży zapominamy o tym, że najskuteczniejszym narzędziem budowania relacji jesteśmy MY SAMI. To nasze umiejętności komunikacji, odpowiedniego podejścia i budowania raportu z drugim człowiekiem powodują, że klient zaczyna nam ufać i jest skłonny zostać naszym partnerem biznesowym na lata.

Najlepszą metodą przekonania klienta do naszego projektu jest skuteczna prezentacja. Kiedy stajemy na scenie, automatycznie przypisywane są nam cechy silnego lidera i osoby wiarygodnej, która posiada autorytet. Przemawiając, możemy stworzyć wielką wizję, która uruchomi pozytywne emocje potrzebne do podjęcia decyzji.

Podczas mojego wystąpienia przedstawię Ci 7 konkretnych narzędzi, które zwiększą Twoją prezentacyjną skuteczność oraz sprawią, że zostaniesz zapamiętany na długo!

Moduł 4 (godz. 21:15- 21:30)
💡JAK STAĆ SIĘ CZĘŚCIĄ NASZEJ SPOŁECZNOŚCI I MIEĆ MOŻLIWOŚĆ PROMOWAĆ W KLUBIE SWOJE PRODUKTY/USŁUGI?

Prowadzący: Mateusz Leśnik. Dyrektor Handlowy Klubu Przedsiębiorczości.

Dowiesz się, jak możesz stać się naszym Klubowiczem, dzięki czemu aktywnie pomożemy Ci w promocji Twojej marki i w zdobyciu nowych klientów na Twoje produkty czy usługi.

Szczegóły

Data:
Maj 17
Czas:
18:00 - 21:30

poznaj naszych ekspertów

Nasi prelegenci

Adres wydarzenia:
Warszawa, Golden Floor Plaza
Al. Jerozolimskie 123A
Warszawa, Golden Floor Plaza, 02-017 Polska
+ Google Map

Bądź na bieżąco

newsletter

Kup bilet na wydarzenie